OBJAVTE NAJÚČINNEJŠIE VÝŽIVOVÉ DOPLNKY NA TRHU

Pri bežných tabletkových vitamínoch a mineráloch je ich vstrebateľnosť veľmi nízka. Pri vitamínoch je bežná vstrebateľnosť od 5% do 10% a pri mineráloch je to len od 3% do 5%. Ak však nechceme len tak minúť peniaze bez výsledku, mali by sme sa obrátiť na najnovší trend, ktorým sú lipozomálne vitamíny a minerály. Ide momentálne o najúčinnejšiu alternatívu k injekcii. Účinnú látku obaľuje nanoskopický lipozóm, ktorý ju bezpečne prepraví cez tráviaci trakt a jej absorpcia sa tak môže zvýšiť až na viac ako 90 %. A to nie je všetko, zatiaľ čo bežné doplnky následne vstupujú do pečene, kde sú metabolizované, a až potom do krvného obehu, lipozomálne vitamíny a minerály sa vstrebávajú prostredníctvom lymfatického systému.

 PREČO AVITA?

Garantujeme výrobky najvyššej biologickej dostupnosti a kvality. Preto napríklad lecitín v našich lipozómoch pochádza zo slnečnice a nie zo sóje. Naše výrobky sú vegánske a neobsahujú laktózu, sóju ani lepok. Sú balené v tmavom skle, aby nedošlo k ich degradácii.

Vyberte si správnu kombináciu vitamínov, minerálov a antioxidantov pre maximálnu ochranu vášho zdravia.

AVITA-LIPO
AVITA, LIPO

B-KOMPLEX FORTE obsahuje najvyššiu koncentráciu vitamínov skupiny B na trhu v najúčinnejšej lipozomálnej forme. Vitamíny B1,B2,B3, B5,B6,B7, B9 a B12 tvoria základ správneho fungovania nervového systému a účinne podporujú imunitu.

GLUTATHION LIPOSOMAL PLUS je kráľom antioxidantov. Tento výrobok je jediný na trhu bez nepríjemného zápachu sírovodíka. Významne sa podieľa na ochrane imunity.

C+D3+ZINOK LIPOSOMAL PLUS je kombinácia vitamínu C, vitamínu D3 vo vysokej dávke 2000IU a zinku. Tvoria top trojkombináciu pre podporu imunity, pretože ich synergický efekt bojuje proti virózam a právom sa tento produkt stal naším bestsellerom. Tento výživový doplnok s najvyššou vstrebateľnosťou odporúčame užívať v rámci prevencie pred ochorením COVID-19 a na zmiernenie jeho priebehu.

OBJAVTE NAŠE ABSOLÚTNE NOVINKY PRE OCHRANU PRED VÍRUSMI A POSTARAJTE SA O IMUNITU CELEJ RODINY.

 

Použite kupón REVUE50+ na www.avita.sk v poslednom kroku vašej objednávky a získajte až 20 % zľavu na celý nákup. Kupón sa nevzťahuje na už zľavnený tovar.

Doplnky výživy nenahrádzajú pestrú stravu a zdravý životný štýl.

 

 Viac na www.avita.sk

Súvisiace články

Neučte sa na vlastných chybách! Keď máte nárok na čiastočne alebo kompletne preplatený kúpeľný pobyt, nenechajte si ho ujsť. Výhodou je

hartmann

V rámci Svetového dňa bezpečnosti pacientov vyhláseného Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) spustila skupina HARTMANN iniciatívu s cie

matej vozar

Minimálne invazívna katétrová liečba sa nevyužíva dostatočne Aneuryzma aorty je jedným z najzávažnejších cievnych ochorení, ktoré pri