Inzercia a predplatné

Bedeker-zdravia-predplatne

Vyhnite sa zbytočnému stresu

Objednajte si celoročné predplatné! Je to jednoduché stačí vyplniť formulár. Prvých pätnástich z vás odmeníme darčekmi v celkovej hodnote 500€! Doručíme až k Vám do schránky 6 vydaní Bedekra zdravia.

 

Máte záujem o predplatné?

Prosím vyplňte a odošlite formulár.

Predplatné - 1 rok - 20 €


Kontaktné informácie

Adresa doručenia

Predplatiteľovi nevzniká právny nárok na poskytnutie Darčeka a predplatiteľ nie je oprávnený požadovať od vydavateľstva  RE-PUBLIC, s.r.o. namiesto darčeka akékoľvek alternatívne plnenie. Zároveň predplatiteľ nie je povinný prijať poskytnutý darček pre prvých 15tich predplatiteľov.
Vyplnením formulára udeľujete súhlas vydavateľovi so spracúvaním svojich osobných údajov. Účelom tohto spracúvania je zabezpečenie činností vedúcich k dodaniu všetkých potrebných informácií týkajúcich sa objednania predplatného.
Pre viac informácií ohľadom spracovania osobných údajov na www.bedekerzdravia.sk prosím navštívte sekciu pre ochranu osobných údajov.

Inzercia

bedeker-zdravia-online-cennik

Máte záujem sa zviditelniť na našich stránkach? Okrem plošnej inzercie v tlačenej verzií Bedekra zdravia máte možnosť využiť aj formáty v obsahu webu s rôznymi atraktívnymi formátmi, či uverejniť si advertoriál, alebo tlačovú správu.

Naši obchodníci Vám ušijú ponuku na mieru, napíšte im.