Inzercia a predplatné

bedeker-zdravia-predplatne-sutaz

Vyhnite sa zbytočnému stresu

Objednajte si celoročné predplatné! Je to jednoduché stačí vyplniť formulár. Prvých pätnástich z vás odmeníme darčekmi v celkovej hodnote 500€! Doručíme až k Vám do schránky 6 vydaní Bedekra zdravia.

 

Obávate sa chrípky a prechladnutia? 

Najdôležitejšia úloha v zabezpečovaní správne fungujúceho imunitného systému v boji proti bakteriálnym a vírusovým infekciám patrí vitamínom a minerálom s antioxidačným účinkom – predovšetkým vitamínom D a C spolu so zinkom. Ich deficit v organizme dokážu vynikajúco doplniť prírodné vitamíny Jamieson – Vitamín C s postupným uvoľňovaním, Vitamín D3 vyrobený špeciálnou patentovanou technológiou Quali -D TMz čistého „slnečného” lanolínu získaného z vlny oviec a Zinok vo forme glukonátu zinočnatého.

Princíp KetoMix je založený na optimálnom alebo mierne zvýšenom príjme proteínov a obmedzenom príjme sacharidov. Ide o špeciálnu metódu chudnutia, rovnako vhodnú pre ženy aj mužov, bez rozdielu veku. Úspešnosť produktu KetoMix je veľmi vysoká. 

A nie len vitamínmi a diétou je človek živý, máme pre Vás ako darček ku predplatnému pripravené publikácie s rôznou tématikou.

Máte záujem o predplatné?

Prosím vyplňte a odošlite formulár.

Predplatné - 1 rok - 15 €


Kontaktné informácie

Adresa doručenia

Predplatiteľovi nevzniká právny nárok na poskytnutie Darčeka a predplatiteľ nie je oprávnený požadovať od vydavateľstva  RE-PUBLIC, s.r.o. namiesto darčeka akékoľvek alternatívne plnenie. Zároveň predplatiteľ nie je povinný prijať poskytnutý darček pre prvých 15tich predplatiteľov.
Vyplnením formulára udeľujete súhlas vydavateľovi so spracúvaním svojich osobných údajov. Účelom tohto spracúvania je zabezpečenie činností vedúcich k dodaniu všetkých potrebných informácií týkajúcich sa objednania predplatného.
Pre viac informácií ohľadom spracovania osobných údajov na www.bedekerzdravia.sk prosím navštívte sekciu pre ochranu osobných údajov.

Inzercia

bedeker-zdravia-online-cennik

Máte záujem sa zviditelniť na našich stránkach? Okrem plošnej inzercie v tlačenej verzií Bedekra zdravia máte možnosť využiť aj formáty v obsahu webu s rôznymi atraktívnymi formátmi, či uverejniť si advertoriál, alebo tlačovú správu.

Naši obchodníci Vám ušijú ponuku na mieru, napíšte im.